mojeauto.pl

Forum motoryzacyjne

Szukaj na forum

O forum

Forum kierowców - - Galaxy

- Galaxy

chip tuning

Kiryl

Nowicjusz

Kiryl

Miasto: Opole

Auto: Ford Galaxy

Zgłoś komentarz do moderacji 2013-07-09 | 20:53

Chip CYFROWY "120" Ford Galaxy 2.0i 115 km - zastanawiam sie nad zchipowaniem mojego Forda Galaxy w celu zwiekszenia mocy momentu i zmniejszenia spalania. Wiem, ze jest to mozliwe poprzez zmieninie proporcji wtryskiwanej substancji (zwiekszenie ilości powietrza = wzrost mocy). Dlatego też moje pytanie brzmi: Czy ktoś zna to urządzenie, czy wie czy jest "dobre" i jak niebezpieczne może być dla mojego autka? 250 zl. nie jest to cena budząca zaufanie i obawiam się, że rzeczywistość może nie być tak kolorowa jak opisuje ja sprzedawca na stronie.

strona 1 (z 1) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

Kiryl

Nowicjusz

Kiryl

Zgłoś komentarz do moderacji 2013-07-09 | 21:04

Dobra już mniejsza znalazlem shit i tyle

Kiryl

Nowicjusz

Kiryl

Zgłoś komentarz do moderacji 2013-07-09 | 21:16

Młody głupi jestem dlatego niezdecydowany. Jednak, gdyby użytkownicy i Ci co mieli styczność mogli by się wypowiedzieć byłbym wdzięczny.

Kiryl

Nowicjusz

Kiryl

Zgłoś komentarz do moderacji 2013-07-09 | 21:41

I tak btw proąiłbym o konkretna odp... nie na zasadzie ze duzo tego i byly tematy juz, bo nic co by mnie interesowalo nie ma. Wszedzie hamownie testy, testy hamownie. Nie mam ani pieniedzy ani możliwości, dlatego chciałóbym, żeby ktoś konkretnie odpowiedzial np.: "kupilem zamontowalem, badziew nie kupuj", albo "kupilem dobre, nie tak jak pisza, ale cos tam pomoglo". Przepraszam, za tyle poprawek i przypisów, ale pierwszy raz korzystam z forum, bo wczesniej znajdowalem to co chcialem i nie bylo takiej potrzeby. Człowiek uczy sie z czasem.

strona 1 (z 1) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2020