mojeauto.pl

Forum motoryzacyjne

Szukaj na forum

O forum

Forum kierowców - - Pirelli

- Pirelli

Pirelli najczęściej wybierane wśród Polskich kierowców?

~Zbyszek

Zgłoś komentarz do moderacji 2009-10-23 | 22:33

To chyba żarty. Od 15 lat handluję samochodami i je naprawiam ale jeszcze nie słyszałem, żeby ktoś pytał o opony Pirelli. Najczęściej tanie marki idą, a potem Kleber. Z droższych Continental, no i oczywiście Michelin dla koneserów z kasą.

strona 1 (z 1) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

~mnemonic

Zgłoś komentarz do moderacji 2010-06-16 | 15:51

Ale zgodzisz się chyba że Pirelli to bardzo dobre oponki... Ja pracowałem przez rok w wulkanizacji i muszę potwierdzić, że polscy kierowcy najczęściej pytają o tanie (ale nie chińskie :P) gumy.

arus35

Nowicjusz

arus35

Miasto: Lubań

Auto: Seat Altea

Zgłoś komentarz do moderacji 2010-09-08 | 12:52

Pirelli-cena nie zawsze idzie z jakoscia ja kupilem 4 nowe 01.04 .2010 z data produkci 49.09 (P ZERO ROSSO 225\45\17) i po 6-mie eksploataci (okolo 20.tys.km) pzsednie juz sa zjezdzone do polowy a na dodatek wyzabkowane za taka cene mozna napewno kupic cos lepszego od pirelli dlatego niepolecam tego modelu.

donatello

Nowicjusz

donatello

Miasto: Warszawa

Auto: BMW X5

Zgłoś komentarz do moderacji 2014-10-07 | 11:52

Zestaw kół pirelli na trasach zagranicznych firmy Busliner wytrzymały spory kawałek czasu. Coś koło 45 tys. o ile dobrze pamiętam. Bus wiózł zawsze ok 12 osób + kierowca i spory ładunek bagażu.

Madamo

Młodszy motomaniak

Madamo

Miasto: Słupsk

Auto: BMW Seria 3

Zgłoś komentarz do moderacji 2014-10-16 | 08:20

Pirelli są dobrymi oponami i ich popularność ciąż rośnie. Może z najczęściej wybieranymi oponami troche przesadzili lub odnoszą się wyłącznie do jakiegoś wybranego okresu czasu, segnemtu samochodów lub to jedynie tytuł mający przyciągnąć uwagę wyrwany z kontekstu.

OponyImpolex

Motomaniak

OponyImpolex

Miasto: Warszawa

Auto: Audi A3

Zgłoś komentarz do moderacji 2014-10-30 | 14:25

A czy nie lepiej pod tym względem wypadają opony Nokian lub Toyo? Bo moim zdaniem jak najbardziej tak,są wytrzymałe i solidne,to chyba najlepszy wybór na zimę.

strona 1 (z 1) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2022