mojeauto.pl

Forum motoryzacyjne

Zaloguj się

Szukaj na forum

O forum

Forum kierowców - Twój samochód - BMW X3

Twój samochód - BMW X3

Komentujesz artykuł z Motogazety mojeauto.pl: czytaj komentowany artykuł.

BMW X3: Samochód (prawie) idealny

~bmw-fan

Zgłoś komentarz do moderacji 2007-07-26 | 14:20

mega samochod, w sam raz zeby posmigac sobie po miejsccie i
popatrzec z gury na wlascicieli burakowozow w slomianych
kapeluszach

strona 1 (z 2) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

~krysia

Zgłoś komentarz do moderacji 2007-07-27 | 07:44

co ja bym dala zeby miec chociaz jeden fotel z tego auta:)

~luiz

Zgłoś komentarz do moderacji 2007-07-27 | 13:09

takiej fury to zwykly drechol z trzema paskami juz sobie nie
kupi ;]

~liberał

Zgłoś komentarz do moderacji 2007-07-27 | 15:02

A w USA za BMW X5 4.8i zapłacimy 154 000 zł (ver podstawowa) .
Przepłacajcie sobie frajerzy komuchom i socjalistom z rządu . Na Wiejskiej
mają was za frajerów .

~PoGOOD

Zgłoś komentarz do moderacji 2007-07-28 | 12:59

Szanowny Panie Autorze,

Małe sprostowanie - X3 jest jedynym BMW, w którym jest dostępna w
pełni sprawna mapa nawigacyjna Polski. Czyżby przeoczenie?

:-)

~krasan

Zgłoś komentarz do moderacji 2007-07-28 | 13:30

luiz ma racje, dresy moze i upodobaly sobie beemki, ale z cala pewnoscia
nie modele typu X3 za taka kase,

~zbig

Zgłoś komentarz do moderacji 2007-08-07 | 13:06

PoGOOD, jeśli masz informacje gdzie mogę kupić mapę Polski do BMW X3
wyposażonego w system Proffesional to daj mi napisz na forum, bo w
serwisie powiedziano mi, że właśnie do X3 nie ma mapy :(((

~lol

Zgłoś komentarz do moderacji 2008-04-03 | 23:16

drechole to teraz jezdza audicami!!!

~Misio

Zgłoś komentarz do moderacji 2009-03-07 | 20:53

Jestem od niedawna posiadaczem X3 z 180 konnym silnikem 2.0. d . Manualna skrzynia biegów .

Auto ma doskonałe właściwości jezdne - w złych warunkach pogodowych jest niezawodne , świetnie trzyma się drogi i nic nie jest w stanie wyprowadzić je z równowagi . Z łatwością pokonuje ostre zakręty .
Silnik jest wewnątrz wspaniale wyciszony , ma przyjemny pomruk , super elastyczny - na 6 biegu można zejść do prędkości 90 km/h bez redukcji na 5 bieg po czym swobodnie przypieszyć .

Auto ma twardo zestrojone zawieszenie ( jednakże przyjemnie sprężyste ) , ale wspaniałe właściwości jezdne , super komfortowe fotele i poczucie , że to auto to sportowy bolid połączony z zaletami SUV-a , rekompensują to "lekkie" podskakiwanie na polskich drogach .
Zdecydowanie wolę taką charakterystkę zawiesznia , niż np. zawieszenie w Land Rover Freelander , które jest znaczniej komfortowe , ale przez to auto prowadzi sie bardzo niepewnie i nieraz ma się wrażenie , że wyleci się z zakrętu .
W X3 takiego wrażenia nie ma się nigdy - przy żadnej prędkości .

Warto to autko doposażyć w takie bajery , jak światła ksenonowe z funkcją doświetlania zakrętów , które bardzo podnoszą jakość i bezpieczeństwo podróży .

Sylistyka wnętrza jest bardzo przyjemna - deska rozdzielcza jest klasyczna dzięki temu nigdy się nie znudzi . Za to bardzo finezyjnie zaprojektowana jest tapiecerka na drzwiach . Skórzane podłokietniki są bardzo dobrze wyprofilowane ,a uchwyty drzwi trzyma się pewnie . W opcji dodatkowej jest również podświetlenie klamek , co w nocy bardzo efektownie wygląda .
Jak już wspomniałem , fotele są super komfortowe , a kanapa tylna przypomina luksusową sofe w domu , z której nie chce się wstawać .
Mam jedynie do jednej rzeczy zastrzeżenie - tył przednich oparć foteli jest wykonany z twardego plastiku , co psuję wizerunek bardzo luksusowego , skórzanego wykończenia . Było by idealnie gdyby był wykonany choćby z tego skóropodobnego materiału co wierzch deski rozdzielczej .

Do nawigacji jest już mapa polski dostępna , więc warto w ten bajer zainwestować, bo niestety w niewielu autach ekran nawigacji jest tak efektowny jak w X3 . CO najważniejsze , nawigacja jest precyzyjna i po pewnym czasie okazuje się , że bardzo prosta w obsłudze .

Na koniec chciałem zaapelować do dziennikarzy testujących auta luksusowe typu BMW :
Takie auta jak BMW nie są tworzone z myślą o tym , aby przewozić 6 osobową rodzinę plus teściową , która wyczuję nawet ziarenko grochu siedząc na 10 grubych poduszkach .
Nie należy ujmować tym autom punkty za to , że jest za mało schowków aby umieścić zabawki dla dzieci i że mają przeciętnej wielkości bagażnik .
Ponieważ X3,X5 i X6 to auta stworzone dla ludzi , którzy chcą mieć auto oryginalne , dla szpanu , dla wyróżnienia się w tłumie i dla przyjemności z prowadzenia auta . BMW wyznaje zasadę : radość z jazdy , a nie radość z wożenia teściowej i 6-cioro dzieci .
Więc należy te auta oceniać według tego pierwszego hasła , bo BMW nie kłamie : Te auta to czysta radość z jazdy i prowadzenia - i tak ma pozostać .

~miekoz

Zgłoś komentarz do moderacji 2009-08-09 | 17:11

mam pytanie , czy ktoś wie jak zdjąć tylną kanapę w BMW X3 ( chodzi mi o siedzisko
bez oparcia). Chciałem założyć pokrowce i nie mogę się do niej dobrać. Z góry dziękuję i pozdrawiam :)

strona 1 (z 2) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2014